731107108
509067857
biuro@dekoratornia24.pl

O nas

KILKA SŁÓW O NAS

 

Pracownia aranżacji wnętrz – Dekoratornia to nowoczesna firma posiadająca w swoich szeregach specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu wnętrz dla firm, jak i klientów indywidualnych. Cechuje nas nieszablonowe podejście, rzetelność, dbałość o szczegóły, profesjonalizm, przystępne ceny. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i staramy się dopasować do oczekiwań naszych klientów. Przykładamy dużą uwagę do szczegółów tak, aby całokształt był spójny i przejrzysty. Kładziemy nacisk na to, aby w naszych propozycjach aranżacji projektowanego wnętrza zagospodarować przestrzeń, w najbardziej ergonomiczny sposób zachowując przy tym funkcjonalizm danego pomieszczenia i co najważniejsze spełniał oczekiwania klienta.

Przez lata wypracowaliśmy sobie najlepsze praktyki i sprawdzone rozwiązania, które zawsze spotykają się z aprobatą naszych klientów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, szkolimy naszych pracowników, dzięki czemu stają się jeszcze lepsi, w tym, co robią. Idziemy z duchem czasu i w naszych aranżacjach staramy się stosować najnowsze rozwiązania i trendy.

 

JAK PROJEKTUJEMY ?

 

Działamy na lokalnym rynku w obrębie Dębicy i okolic lub zdalnie w obrębie całego kraju. W przypadku klienta lokalnego pierwsze szkice najczęściej powstają na gorąco podczas oglądania przestrzeni, do jakiej mamy przygotować projekt. Następnie przygotowujemy prezentację, przekładając szkice z papieru do programu komputerowego i przedstawiamy wizualizację klientowi. W przypadku klienta z dalszych regionów kraju przygotowujemy aranżację wnętrza w oparciu o plany części lub całości budynku. W takim przypadku wszelkie konsultacje odbywają się telefonicznie lub przez internet. Na tym etapie nanosimy wszelkie poprawki i zmiany.

 

AKCEPTACJA I TERMIN REALIZACJI

 

Po ustaleniu szczegółów, określenia zakresu prac i akceptacji projektu przez klienta, przygotowujemy kosztorys oraz przedstawiamy szacunkowy czas realizacji. Na tym etapie Sporządzamy umowę oraz pobieramy zaliczkę w wysokości 30% ceny podanej w kosztorysie. Wszystkie dokumenty są przesyłane drogą elektroniczna lub w przypadku klienta lokalnego, na miejscu w siedzibie firmy klienta lub naszym biurze.